Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/lubosnovak.com/www/data/inc/sql.inc on line 2
Luboš Novák.net

Luboš Novák - voiceover

Muž, který Vás obklopí

Zobrazit

Vypsat vydání

Výroční hitparády

Archív hitparád Zlaťáky, Paráda a Dance Line Chart

Jméno Luboše Nováka je takřka neodmyslitelně spjato s moderováním staničních hitparád rádií, kterými prošel.

Na Zlaté Praze byl Luboš od ledna 1996, konkrétně od 57. vydání, moderátorem hitparády Zlaťáky, archív obsahuje všechna její vydání až po poslední s pořadovým číslem 413 z 19.12.2002. Po změně názvu stanice na Fajn radio pak navázal s Parádou, její moderování ukončil symbolicky stým vydáním v listopadu 2004, hitparáda pak od roku 2005 znovu pokračovala, ale tato vydání archív již neobsahuje.

Obdobně je na tom i Dance Line Chart, hitparáda Dance radia, tu Luboš převzal po svém příchodu na toto radio zhruba po roce jejího vysílání od Lumíra Skokana, hitparáda je sice vysílána i nadále, nicméně archív končí rokem 2011.

Od dubna 2012 jsou pak na Rádiu Zlatka opět vysílány Zlaťáky, od listopadu tohoto roku pod názvem Zlatka chart, číslování této hitparády navazuje na původní Zlaťáky, nicméně po dohodě s Lubošem jsou celkové žebříčky sestavovány odděleně.

© 2012-4 Radek "Vizi" Vyskočil