Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/lubosnovak.com/www/data/inc/sql.inc on line 2
Luboš Novák.net

Luboš Novák - voiceover

Muž, který Vás obklopí

Vypsat

Novinkové pořady

Neodmyslitelnou součástí staničních hitparád moderovaných Lubošem byl pořad, věnovaný aktuálním novinkám v dance music. Původně se jednalo o hodinový Předhitparádový servis, vysílaný na Zlaté Praze vždy před hitparádou, za Fajn rádia změnil název na Progressive a časem se přesunul až za hitparádu.

Poté, co Luboš moderování Parády na Fajn rádiu ukončil, byl novinkový pořad od února 2005 vysílán samostatně pod názvem Czech computer NightZone v nepříliš exkluzivním čase. Od ledna 2006 pak na Dance rádiu Luboš jako host vysílá novinkovou dvojhodinovku a od vysílacího času je odvozen i název tohoto pořadu 2hot. Do konce ledna trval souběh obou pořadů, od února 2006 je vysílán již jen 2hot, poslední změnou je pak jeho zkrácení do standardního hodinového formátu počínajíc červencem 2006 (26. vydání).

První tři měsíce roku 2012 je 2hot "(ne)vysílán v exilu" prostřednictvím Facebooku a konečně od dubna tohoto roku se stěhuje na znovuzrozené Rádio Zlatá Praha do svého tradičního čtvrtečního podvečerního času.

© 2012-4 Radek "Vizi" Vyskočil